/ by /   Gear / 0 comments

„30 tys. zł. nagrody dla Titanium Concept” – andrukiewicz.elk.pl

Zakończyła się III edycja konkursu „Twój start-up – Twoja przyszłość” organizowanego przez Park Naukowo-Technologiczny w Ełku.

Zdobywcą głównej nagrody (30 tys. zł) została firma Titanium Concept, która w ełckim Techno-Parku  zamierza produkować m.in. podkowy z tytanową powłoką w technologii druku 3D.

W tym tygodniu zostanie podpisana umowa wynajmu biura i zatrudnionych zostanie kilka osób. Prawdopodobnie na początku przyszłego roku zostanie wynajęta hala produkcyjna w celu uruchomienia produkcji.

Do konkursu zgłoszonych zostało 12 projektów, z których 8 przystąpiło do finału. Projekty reprezentowały m. in. branżę żeglarską, marketingową i lotniczą.

14 października 2016 r. w PNT odbyła się Gala Finałowa, podczas której uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje innowacyjne pomysły m.in. nowoczesny żaglomaszt, społecznościowe aplikacje mobilne, marketingowe programy lojalnościowe oraz firmy usługowo-transportowe.

Fundatorem nagród w konkursie był Park Naukowo-Technologiczny w Ełku – 20 tys. zł. oraz Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna – 10 tys. zł.

SHARE THIS